Засідання комісії

03 06 2019 303 червня в.о. голови Кагарлицької районної держаної адміністрації Світлана Синюк провела засідання комісії з питань захисту прав дітей. Під час засідання розглядалися питання про розгляд звернення Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо взяття під соціальний супровід та продовження соціального супроводу окремих сімей;

про розгляд заяв щодо надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей; про розгляд заяви щодо призначення опікуном над дитиною позбавленою батьківського піклування; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинились в складних життєвихобставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування; про розгляд заяви щодо надання дітям статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. За результатами засідання по кожному питанню прийняті відповідні рішення.

03 06 2019 4