Відкрито меморіальну дошку пам'яті Василя Путаненка

15 12 201515 грудня 2015 року на фасаді Кузьминецької ЗОШ І-ІІ ст. було урочисто відкрито меморіальну дошку пам'яті Василя Путаненка - мужнього захисника України, який виконував обов’язок перед Батьківщиною в зоні антитерористичної операції та загинув 13 квітня 2015 року поблизу міста Авдіївка, Ясиноватського району, Донецької області.

Участь в заході взяли голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, начальник відділу освіти Кагарлицької районної державної адміністраії Надія Омельченко, Кагарлицький районний військовий комісар – підполковник В’ячеслав Харчевський, сільський голова – Антоніна Рогозовець, заступник командира військової частини - підполковник Віталій Махиня та заступник командира загону - майор Олександр Продан, голова ГО «Спілка учасників АТО» Михайло Лисенко, учні та вчителі місцевої школи та рідні, знайомі, друзі, вчителі, бойові побратими.

Багато добрих слів було сказано виступаючими про Василя Путаненка, який був патріотом, любив рідну Україну. "Василь Миколайович з життя пішов як герой, захищаючи її. Але світла пам’ять про Героя назавжди залишиться з нами. Цей пам’ятний знак красномовніше будь-яких уроків розповідатиме учням, якою ціною здобувається право вільно жити у своїй країні" - зазначив Віктор Миколайович.

15 2 12 2015Почесне право відкрити меморіальну дошку надали голові Кагарлицької районної державної адміністрації Коляді Віктору Миколайовичу та бойовому побратиму Заїці Роману Борисовичу.

Важко було присутнім стримати сльози, тим більше рідним та близьким, коли настоятель Свято Михайлівського храму отець Іоан освячував меморіальну дошку. Всі присутні помолились за упокій душі загиблого героя. Також вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблого воїна та інших українських військових.

Закінчилися урочистості покладанням квітів до меморіальної дошки, яка тепер стала символом безсмертної пам’яті Героя.

15 3 12 201515 4 12 2015