Засідання колегії райдержадміністрації

28 04 201728 квітня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, провів засідання колегії райдержадміністрації. Участь в засіданні взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, керівники структурних підрозділів, установ, організацій, підприємств району, голови сільських рад.

28 2 04 2017Під час засідання розглядалися питання про заходи щодо захисту лісів та сільгоспугідь від пожеж у літній період 2017 року; про звіт щодо виконання районного бюджету Кагарлицького району за І квартал 2017 року; про стан організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру в Кагарлицькому районі у 2017 році.

Крім того, обговорили стан криміногенної ситуації на території району та роботу місцевого відділення поліції, зокрема перенаправлення частини кадрового штату та матеріальних засобів для формування відділення поліції на території майбутньої Ржищівської об’єднаної громади. З даного питання вирішено направити звернення до керівництва Головного управління національної поліції в Київській області та Київської обласної державної адміністрації з пропозицією щодо формування місцевого відділення поліції Ржищівської об’єднаної громади за рахунок власних ресурсів.

Також, до відома присутніх доведена інформація про хід проведення комплексу весняно-польових робіт; формування загонів самооборони на території району; заплановані заходи з нагоди 3-ї річниці формування 11 батальйону «Київська Русь» (6 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня).

28 3 04 2017