Засідання штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році

04 05 201704 травня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда провів засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та міжвідомчого штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році.

Під час засідання членів штабу ознайомлено із розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 23.02.2017 року № 64 «про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році» та із мережею дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Київської області, які діють у 2017 році та пройшли атестацію, а також розглянуті питання про забезпечення прав дітей на медичне обслуговування відповідно до вимог Закону України «Про охорону дитинства»; про стан оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році; про рекомендації Міністерства соціальної політики України щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.

04 2 05 2017