Третя річниця утворення батальйону «Київська Русь»

06 05 201706 травня голова Кагарлицької районної державної адміністрації, капітан запасу, ветеран 11-го батальйону «Київська Русь» Віктор Миколайович Коляда гостинно приймав на Кагарличчині бійців 11- батальйону «Київська Русь», членів їх сімей, волонтерів, гостей з сусідніх районів, а саме Рокитно, Миронівка, Біла Церва та громадськість.

Захід був організований з нагоди 3-ї річниці утворення батальйону «Київська Русь» та на виконання УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки», з метою виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією.

06 3 05 2017

У ході заходу працювали дитячі майданчики та розваги, польова кухня, в фойє міського будинку культури була представлена фотовиставка 11 батальйону «Київська Русь».

06 2 05 2017

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Кагарлицької райдержадміністрації Віктор Коляда, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, другий командир батальйону «Київська Русь», полковник Олексій Савич, третій командир батальйону «Київська Русь», полковник Валерій Вовк.

06 4 05 2017

Спільними Подяками голови Кагарлицької райдержадміністрації та голови Кагарлицької районної ради відзначено ветеранів 11 батальйону «Київська Русь», волонтерів, лауреатів художніх конкурсів, громадських діячів та колективи Кагарлицького районного споживчого товариства, Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості та дитячого колективу «Промінь» Броварського району села Бобрик.

06 7 05 2017

Також бійцям 11 батальйону вручено відзнаки «Захиснику України» та «За оборону Дебальцево» від Асоціації ветеранів війни та учасників бойових дій «Спис».

06 6 05 2017

Учасники заходу вшанували пам’ять про загиблих бійців 11 батальйону «Київська Русь» на сході України хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника Героїв Небесної Сотні та меморіалу Слави.

Концертну програму для присутніх подарували духовий оркестр Кагарлицького районного центру дитячої та юнацької творчості, чоловічий гурт народного ансамблю української пісні міського будинку культури, вокальний ансамбль «Зорецвіт», вихованці Кагарлицької дитячої школи мистецтв. Лауреат конкурсу виконавців художніх творів Сквирського району Дарина Шемчик прочитала вірш «Чекай на мене».

По закінченню урочистостей гості відвідали галерею слави учасників АТО Кагарличчини.

 

Додаткова інформація