Виїзний прийом громадян та виїзне засідання комісії з розгляду звернень громадян в с. Леонівка

11 05 201711 травня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда, за участю начальника управління соціального захисту населення РДА Оксани Дячок, начальника об’єднаного управління пенсійного фонду Світлани Трохименко, заступника начальника управління Держпродспоживслужби у Кагарлицькому районі Олександра Табачного, спеціаліста по роботі зі зверненнями громадян Ірини Василюк, провів виїзний прийом громадян та виїзне засідання комісії з розгляду звернень громадян в с. Леонівка.

Під час прийому звернулися 3 жителів села щодо зрізу аварійного дерева (дано доручення керівнику Кагарлицького відділення ПАТ «Київобленерго» надати допомогу у вирішенні даного питання) та земельних питань, на які надані роз’яснення.

Під час засідання комісії розглядалося питання щодо заборони реконструкції та будівництва комплексу для вирощування ВРХ та свиней на базі старих приміщень в с. Леонівка. За підсумками засідання досягнуто взаєморозуміння між жителями села та власником свинокомплексу, який пообіцяв протягом місяця вирішити дане питання.

11 2 05 2017