Робоча нарада

23 05 201723 травня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда провів нараду за участю голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, першого заступника голови Кагарлицької райдержадміністрації Романа Коваленка, заступника голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлани Синюк, начальника відділу освіти Кагарлицької райдержадміністрації Надії Омельченко та голови правління Кагарлицького районного споживчого товариства Віталія М’яснікова.

У ході наради обговорили питання харчування учнів шкіл району на 2017-2018 навчальний рік, зокрема проведення тендерних торгів. Також розглянули організацію харчування учнів навчальних закладів району в пришкільних та мовних таборах під час літніх канікул.

23 05 2 2017

23 05 3 2017