Засідання Ради регіонального розвитку Київщини

25 05 2017 625 травня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов взяли участь у засіданні Ради регіонального розвитку Київщини, що відбулося у місті Буча  за участю голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, голови Київської облради Ганни Старикової, керівників райдержадміністрацій, а також представників місцевого самоврядування.

25 05 2017 5

На засіданні було представлено звіт про вирішення проблем регіону, а також окреслено плани розвитку Київської області. Зокрема, Олександр Горган наголосив, що кожен район має опрацювати Програму соціально-економічного та культурного розвитку, яка була підтримана на сесії Київоблради 19 травня. І висловив сподівання, що найближчим часом усі керівники РДА подадуть пропозиції щодо так званої синхронізації згідно цієї Програми.

Очільник області також зазначив, що в цьому році вперше облдержадміністрація вивела індекс фінансової спроможності кожного населеного пункту за яким видно, скільки коштів закумулював той чи інший населений пункт.

На засіданні Ради регіонального розвитку було представлено нового начальника Служби автодоріг у Київській області. Ним став Петро Береговий, який має досвід у  розвитку транспортної інфраструктури.

25 05 2017 725 05 2017 8