Збори громадян в с. Великі Пріцьки

31 2 05 201731 травня відбулися збори громадян за місцем проживання в с. Великі Пріцьки. Участь в зборах взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Великопріцківський сільський голова Олександр Микитянський, керівник ФГ "О. Вітенко" Олег Вітенко, представники управління соціального захисту населення РДА, об'єднаного управління пенсійного фонду, районного підрозділу ПАТ "Київобленерго" та районного відділення поштового зв'язку.

Під час зібрання жителі села заслухали звіт сільського голови про роботу за 2016 рік та інформацію орендаря, що орендує земельні частки-паї на території сільської ради (ФГ "О. Вітенко"). Збори громадян пройшли у форматі діалогу, жителі села мали змогу поставити питання, які стосувалися зокрема нарахування субсидій, перерахунку пенсій та проведення перевірки стану димо-вентиляційних каналів. На поставлені питання були надані кваліфіковані роз'яснення.

Також, на початку зібрання перед присутніми виступив колектив художньої самодіяльності сільського будинку культури.

31 3 05 201731 4 05 2017