Засідання позачергової сесії районної ради

02 06 201702 червня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов провів засідання двадцять другої позачергової сесії Кагарлицької районної ради VII скликання. Участь у роботі сесії взяли депутат Київської обласної ради Віталій Карлюк, в.о. голови Кагарлицької райдержадміністрації Роман Коваленко.

Під час засідання розглядалося питання про внесення змін у рішення 147-ї сесії районної ради від 23.12.2016 №161-17-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на рік» та додатків до нього. Також обговорили питання добровільного об’єднання територіальних громад, під час якого Віталій Карлюк проінформував депутатів та присутніх про стан виконання Закону України «Про добровільне об’єднання громадян” та перспективи децентралізації як на території району так і області.

02 2 06 2017