Нарада з питань земельних відносин

02 5 06 201702 червня відбулась нарада за участю в.о. голови Кагарлицької райдержадміністрації Романа Коваленка, голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, депутата Київської обласної ради Віталія Карлюка, представника місцевої прокуратури, реєстраційних служб району та керівників сільськогосподарських установ району різних форм власності.

02 6 06 2017У ході наради обговорена ситуація, яка склалася у сфері земельних відносин (оренди паїв громадян) через виявлені факти подвійної реєстрації договорів оренди. Керівництвом району було звернено увагу працівників реєстраційної служби на запобігання таких дій з метою недопущення соціального збурення та запропоновано керівникам сільськогосподарських формувань провести зустрічі з орендодавцями щодо належного виконання договорів оренди.

В свою чергу орендодавцям вказано на неприпустимість укладення договорів, належних їм земельних ділянок до завершення дій чинних договорів та наголошено, що вчинення таких дій несе за собою притягнення до кримінальної відповідальності з класифікацією «шахрайство».