Апаратна нарада

06 06 201706 червня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з заступниками голови, керівником апарату, керівниками управлінь відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою про роботу управління Державної казначейської служби України у Кагарлицькому районі Київської області щодо виконання основних галузевих повноважень.

На початку наради на виконання Указу Президента України було вручено посвідчення про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» та нагрудний знак жительці м. Кагарлик Томняк Наталії Іванівні.

06 2 06 2017

Під час наради обговорили стан криміногенної та надзвичайних ситуацій, проведення ремонтних робіт в дитячому та пологову відділеннях лікарні, інші. Також було обговорено зафіксовані випадки захворювання на ботулізм та вирішено через районні засоби масової інформації провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з даного питання.