До Дня журналіста України

06 3 06 201706 червня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, заступник голови райдержадміністрації Світлана Синюк привітали колектив районної газети «Вісник Кагарличчини» з Днем журналіста України.

Звертаючись до працівників медійної сфери, в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко подякував журналістам за їх об'єктивність та активний діалог з місцевою владою, побажав мати якомога більше приводів для добрих новин, незгасної енергії та невичерпного натхнення.

За багаторічну сумлінну працю, високій професіоналізм та з нагоди Дня журналіста спільними Подяками голови райдержадміністрації та голови районної ради були відзначені головний редактор газети «Вісник Кагарличчини» Валентин Владіміров та ветеран-журналіст Ніна Шульга.

06 4 06 201706 5 06 201706 6 06 2017