Проведені командно-штабні тренування

08 2 06 2017Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Кагарлицького району на 2017 рік, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 28.03.2017р. № 97 та розпорядження голови Кагарлицької районної державної адміністрації від 24.05.2017 № 157 «Про проведення командно-штабних тренувань місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у Кагарлицькому районі в 2017 році», 08 червня були організовані та проведені командно-штабні тренування з органами управління та силами цивільного захисту Кагарлицького району.

В ході проведення тренувань було відпрацьовано дії органів управління та сил цивільного захисту Кагарлицької ланки Київської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла внаслідок пожежі на Кагарлицькій філії ПАТ «Київоблгаз».

Захід проводився з метою підвищення рівня підготовки керівного складу, органів управління, сил і засобів цивільного захисту Кагарлицького району щодо виконання завдань по захисту населення при загрозі виникнення надзвичайної ситуацій пов’язаної із пожежами на підприємствах та надання методичної та практичної допомоги керівному складу органів управління місцевою ланкою територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в Кагарлицькому районі, керівному складу органів управління цивільного захисту органів місцевого самоврядування, постійним та тимчасовим органам з питань евакуації на території Кагарлицького району в питання прийняття управлінських рішень при загрозі виникнення надзвичайної ситуації.

До проведення командно-штабних тренувань залучався керівний склад органів управління цивільного захисту, районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісія з питань евакуації, спеціалізовані служби цивільного захисту району, сили і засоби районної ланки територіальної підсистем єдиної державної системи цивільного захисту.