Засідання сесії Кагарлицької міської ради

08 3 06 201708 червня відбулося двадцять п’яте позачергове сесійне засідання в Кагарлицькій міській раді. Зокрема, під час сесії затвердено Порядок проведення громадських обговорень із питань добровільного об’єднання територіальних громад. Міський голова Олександр Панюта, підписавши в присутності учасників сесійного засідання відповідне розпорядження, ініціював добровільне об’єднання громад ряду сільських рад Кагарличчини

– Леонівської, Бендюгівської, Буртівської, Великопріцьківської, Халчанської, Горохівської, Демівщинської, Зеленоярівської, Шубівської, Зікрачанської, Кадомської, Горохуватської, Кузьминецької, Липовецької, Ліщинської, Мирівської, Новосілківської Переселенської, Расавської, Слобідської, Ставівської, Стайківської, Стрітівської, Сущанської, Черняхівської та Шпендівської (включно з населеними пунктами, що входять до них) – у Кагарлицьку територіальну громаду з центром  у місті Кагарлику. Протягом 20-денного терміну розпорядженням передбачено проведення громадського обговорення, а питання про добровільне об’єднання вищеназваних територіальних громад  в одну з центром у нашому місті – буде включено в порядок денний чергової сесії міської ради.

08 4 06 2017