Апаратна нарада

12 06 201712 червня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда провів розширену апаратну нараду з заступниками голови, керівником апарату, керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про створення госпітальних округів та визначення маршрутів пацієнтів,

12 2 06 2017про виконання Указу Президента України від 05.10.2015 року № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції»; про роботу із зверненнями громадян у Зікрачівській сільській раді; про роботу Халчанського сільського центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді; про організацію мережі публічних бібліотек; про роботу адміністративних комісій за I квартал 2017 року при виконавчих комітетах Сущанської сільської ради та Переселенської сільської ради.

За підсумками наради було видано доручення: керівникам засобів масової інформації – висвітлити узагальнену інформацію про виконання Указу Президента України від 05.10.2015 року № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції»; начальнику відділу містобудування та архітектури, капітального будівництва і цивільного захисту – узагальнити інформацію з питань реалізації проектів і програм щодо соціально-економічного розвитку територій населених пунктів району; Шпендівському сільському голові – розглянути можливість демонтажу зупинки пасажирського автотранспорту на автодорозі біля с. Шпендівка; Мирівському сільському голові – забезпечити розчищення дерев перехресних вулиць в с. Мирівка.

12 3 06 2017