Виїзні наради щодо криміногенної ситуації в селах Зікрачі та Расавка

13 4 03 201713 червня в с. Зікрачі та с. Расавка відбулися виїзні наради за участю першого заступника голови Кагарлицької районної державної адміністрації Романа Коваленка, головного спеціаліста з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА Раїси Лучко, начальника сектору превенції Кагарлицького відділення поліції Сергія Майстренка, сільських голів та жителів даних населених пунктів з питання вивчення криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку.

Перший заступник голови РДА Роман Коваленко розповів загалу про мету заходу, про функції райдержадміністрації і райради в питанні забезпечення правопорядку та конкретну роботу районної влади по поліпшенню роботи поліції.

Начальник дільничних інспекторів Сергій Майстренко прозвітував про роботу поліції, пропозиції та озвучив зауваження та проблеми в даних населених пунктах.

У свою чергу, жителі сіл Расавка та Зікрачі висловили занепокоєння сьогоднішньою ситуацією, зокрема відсутністю дільничних інспекторів, що призвело до погіршення криміногенної ситуації.

Також було проведено анонімне анкетування щодо оцінки роботи поліції.

13 7 06 201713 5 06 201713 6 06 201713 9 06 201713 8 06 2017