Робоча зустріч

13 10 06 201713 червня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Віктор Коляда провів робочу зустріч з директором Київського обласного центру зайнятості Денисом Дармостуком та директором Кагарлицького районного центру зайнятості Світланою Нагірною. Під час зустрічі обговорили стан ринку праці в районі, організацію громадських робіт, сприяння служби зайнятості  безробітним у започаткуванні власної справи, надання послуг та працевлаштування учасників АТО.

Директор районного центру зайнятості Світлана Нагірна зазначила, що учасникам АТО, які звернулися по допомогу у працевлаштуванні, надається спектр адресних соціальних послуг, виходячи з індивідуальних потреб та можливостей шукачів роботи.

Під час зустрічі акцентувалася увага на інформуванні та орієнтації шукачів роботи на службу за контрактом в Збройних силах України.