Навчання спеціалістів сільськогосподарських господарств

15 2 06 201715 червня управлінням агропромислового розвитку Кагарлицької райдержадміністрації спільно з ДНЗ «Школа підвищення кваліфікації по розведенню сільськогосподарських тварин та племінній справі» проведено навчання по підвищенню кваліфікації спеціалістів по відтворенню сільськогосподарських тварин господарств різної форми власності Кагарлицького району.

15 06 2017З вступним словом та короткою характеристикою тваринницької галузі району виступила начальник управління агропромислового розвитку Голованчук В.В.

Лекції на тему «Ефективного відтворення поголів’я великої рогатої худоби, впровадження прогресивних технологій виробництва сільсгосодарської продукції» прочитали в.о. директораДНЗ «Школа підвищення кваліфікації по розведенню сільськогосподарських тварин та племінній справі» Святовець В.Г та викладач Малахович А.Ф.