Апаратна нарада

07 08 201707 серпня в.о.голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з заступниками голови, керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським, сільськими головами про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 05.11.2013 року „Про систему шефських звʼязків підприємств, установ і організацій

над закладами соціальної сфери, прийомними сімʼями, учасниками бойових дій та ветеранами Другої світової війни; про роботу адміністративних комісій при виконавчих комітетах Черняхівської та Новосілківської сільських рад; про роботу із зверненнями громадян у Півецькій сільській раді; про роботу сектору житлово-комунального господарства і розвитку інфраструктури за І півріччя 2017 року щодо виконання основних галузевих повноважень; про відкриття пунктів дистанційного обслуговування ПАТ „Ощадбанк”, про відзначення Дня Державного прапора України та 26 річниці незалежності України у Кагарлицькому районі.

07 2 08 2017

07 3 08 2017