Виїзна нарада

10 9 08 201710 серпня в селі Леонівка відбулася виїзна нарада за участю в.о.голови Кагарлицької райдержадміністрації Романа Коваленка, головного спеціаліста з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА Раїси Лучко, дільничного офіцера поліції Олександра Видая,

сільського голови Івана Владімірова та жителів населеного пункту з питання вивчення криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку.

На порядок денний були винесені питання щодо стану правопорядку та злочинності на території Леонівської громади; пріоритетних завдань на 2017 рік; внесення пропозиційщодо стану правопорядку та зауважень, які стосувалися переважно оперативності реагування працівників поліції на здійснення крадіжок. Також проведено анонімне анкетування серед місцевих жителів стосовно стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян в межах населеного пункту.

10 10 08 2017