Прийом громадян

10 6 10 201710 жовтня в.о.голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів особистий прийом громадян під часм якого звернулося 4 жителі району. Жителі села Великі Пріцьки звернулися з питання перенесення з присадибної ділянки трансформатора напруги (надано роз’яснення) та відмови сплати заборгованості по пенсії

переселенцям (з даного питання видано доручення начальнику управління соціального захисту розглянути питання виплати пенсії на найближчому засіданні комісії).

Житель села Расавка звернувся щодо сприяння в швидкому встановленні металопластикових вікон приватним підприємцем, якому оплачено кошти (рекомендовано звернутися до відділення поліції) та жителька міста Кагарлик з проханням допомоги в під’їзді до земельної ділянки (надано роз'яснення).