Виїзні наради

12 10 201712 жовтня в селах Бурти та Кадомка відбулися виїзні наради за участю головного спеціаліста з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА Раїси Лучко, дільничного інспектора Кагарлицького відділення поліції Ігоря Лисенка, сільських голів та жителів даних населених пунктів з питання вивчення криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку.

На порядок денний були винесені питання щодо стану правопорядку та злочинності на території даних населених пунктів; пріоритетних завдань на 2017 рік; оперативності реагування працівників поліції на правопорушення; інші. Також проведено анонімне анкетування серед місцевих жителів стосовно стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян в межах населених пунктів.

12 2 10 2017