Апаратна нарада

30 10 201730 жовтня в.о. голови Кагарлицької райдержадміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про здійснення електронних закупівель в системі публічних закупівель «ProZorro»;

звіт про роботу фахівця із соціальної роботи Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при Стайківській, Стрітівській та Гребенівській сільських радах; про роботу із зверненням громадян у Кагарлицькому відділі поліції Обухівського відділу ГУНП в Київській області; про роботу із зверненнями громадян в Черняхівській сільській раді; про здійснення пасажирських перевезень ПП «Мережа Авто Плюс» на території Кагарлицького району.

Також на нараді піднімалося питання щодо боротьби з карантинним бур’яном амброзією та видано доручення начальнику управління агропромислового розвитку РДА Валентині Голованчук та провідному спеціалісту управління фітосанітарної безпеки Олександру Назаренко – запланувати та провести нараду за участю керівників сільськогосподарських підприємств щодо вжиття заходів боротьби з карантинним бур’яном – амброзія полинолиста.