День працівників соціальної сфери

03 2 11 201703 листопада, напередодні Дня працівників соціальної сфери, у великому залі райдержадміністрації відбувся урочистий захід з нагоди професійного свята працівників районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління соціального захисту населення РДА,

об’єднаного управління Пенсійного фонду України, районного центру зайнятості, відділення управління виконавчої дирекції, фонду соціального страхування України, районного та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї РДА.

З вітальними словами виступили в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта. Також свої колективи та всіх працівників соціальної сфери привітали начальник управління соціального захисту населення Оксана Дячок, завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома Кагарлицького районного територіального центру соціального обслуговування Людмила Поліщук, начальник Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Світлана Трохименко, директор Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Невдобенко та заступник директора, начальник відділу надання соціальних послуг Кагарлицького районного центру зайнятості Світлана Барабаш. У ході заходу кращим працівникам соціальної сфери району було вручено Подяку Міністерства соціальної політики України, Почесні Грамоти Київської обласної державної адміністрації, спільні Подяки Кагарлицької райдержадміністрації та Кагарлицької районної ради та Подяки Кагарлицької міської ради. Музичні вітання для присутніх дарували Любов Карпів, Юрій Король, Віталій Тропінін, Олена Кузьменко та сімейний дует Оксани та Альони Губенко.

03 11 2017

03 3 11 2017