Для забезпечення безпроблемного та безпечного пересування усім категоріям громадян не залежно від того, чи це людина на візку, чи з порушеннями зору, або слуху, чи іншими особливостями на всій прилеглій території до будівель громадського та соціального призначення, за підтримки Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю, розроблено ілюстративний ПОРАДНИК щодо створення доступного середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Порадник створено для використання органами місцевого самоврядування у підвідомчих та підконтрольних структурах і територіях при облаштуванні доступності об’єктів, що перебувають у їх користуванні, власності, в оренді, в оперативному управлінні, на правах повного господарського відання чи інших правових титулів.

Зміст ПОРАДНИКА включає 4 блоки, а саме:

Блок 1. Територія: парковка, тротуар, пішохідна зона, пандусні з’їзди, розмітка.

Блок 2. Вхід в буділю: вхідна площадка, зовнішні сходи, пандус, вхідні двері.

Блок 3. Всередині будівлі: внутрішні двері, внутрішнє облаштування, візуальна доступність, досяжність, вбиральня, душові та ванні кімнати, готельний номер, баня/басейн.

Блок 4. Міський простір: міський транспорт, метрополітен, залізниця, аеропорт, відпочинкова зона.

Різне. Інформаційні джерела.

Завантажити ПОРАДНИК