Діалог влади з народом

30 5 11 2017 230 листопада в.о.голови Кагарлицької райдержадміністрації Роман Коваленко за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та служб району, в рамках національного проекту «Діалог влади з народом», провів розширений прийом громадян.

Під час прийому звернулося 6 жителів району, а саме з села Расавка звернулися із скаргою на шахрайські дії місцевого приватного підприємця (рекомендовано звернутися до правоохоронних органів), з міста Кагарлика по питанню виплати Чорнобильських коштів (надано роз’яснення), з села Переселення питання нарахування субсидії та пенсії (надано роз’яснення), з села Сущани з питань транспортного перевезення, об’єднання територіальних громад, питання реформування медицини та інше (надані роз'яснення), жителі села Панікарча звертались з питань ремонту дороги по вул.Садовій (надано роз'яснення) та перебої в електропостачанні по вул.Польовій (видано доручення керівнику Кагарлицького підрозділу ПАТ «Київобленерго» вивчити та вирішити дане питання).

30 5 11 2017 1