Виїзні наради

05 2 12 201705 грудня в селах Яблунівка та Півці відбулися виїзні наради за участю заступника голови Кагарлицької районної ради Олега Волошина, головного спеціаліста з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА Раїси Лучко, начальника сектору превенції Ржищівського міського відділу поліції Павла Гудзія, сільських голів та жителів даних населених пунктів з питання вивчення криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку.

На порядок денний були винесені питання щодо стану правопорядку та злочинності на території даних населених пунктів;оперативності реагування працівників поліції на правопорушення; інші.

Також проведено анонімне анкетування серед місцевих жителів стосовно стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян в межах населених пунктів.

05 3 12 201705 4 12 201705 5 12 2017