Відкриття котелень

21 5 12 201721 грудня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, заступник голови районної ради Олег Волошин, депутати районної ради Петро Папіженко, Юрій Береговенко та Людмила Онука взяли участь в офіційному відкритті трьох модульних котелень, які нещодавно були змонтовані.

Одна з них забезпечує теплом Кагарлицьку дитячу школу мистецтв, ще дві опалюють відповідно управління соціального захисту райдержадміністрації та Центр дитячої і юнацької творчості. Головною перевагою котелень є повністю автоматизована робота та низька собівартість теплоенергії.

Принцип роботи котелень полягає в тому, що програма сама обирає температуру підігріву води в системі, залежно від зміни клімату на вулиці. Їх робота — абсолютно автономна. На монтаж котельні, що опалює Школу мистецтв, було витрачено майже 950 тис. грн., ЦДЮТ — 1 млн. 140 тис. грн, УСЗН — 780 тис. грн. Роботи з монтажу котелень проведені підрядною організацією ТОВ "Біо-Альянс".

21 6 12 201721 7 12 201721 8 12 2017