Апаратна нарада

15 01 201815 січня заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк провела розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою про стан виконання актів Президента України,

Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації; про надання спонсорської допомоги закладам соціальної сфери, прийомними сім’ями, учасниками бойових дій та ветеранами Другої світової війни; про виконання розпорядження голови Кагарлицької райдержадміністрації від 25.02.2015 року №41 про проект Програми «Перевезення дітей та педагогічних працівників на 2015-2017 роки».Крім того, обговорили стан захворюваності в районі за останній тиждень, стан криміногенної ситуації, інше.