Засідання штабу Кагарлицької райдержадміністрації з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру

16 01 201816 січня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів засідання штабу Кагарлицької райдержадміністрації з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Під час засідання розглянуто питання запобігання надзвичайних ситуацій, що можуть загрожувати життю та здоров’ю громадян на автомобільних дорогах району під час зниження температури повітря та снігопаду, що прогнозується на 17-20 січня 2018 року.

За результатами засідання видано ряд доручень: міському та сільським головам - забезпечити функціонування пунктів обігріву; перебувати на постійному телефонному зв’язку протягом 24 годин на добу; сприяти координації діяльності Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області, Кагарлицькому відділенню поліції, закладів охорони здоров’я та дорожніх служб; керівникам промислових, сільськогосподарських та комунальних підприємств - визначити (за наявності) одну одиницю важкої техніки для буксирування, особливу увагу звернути на засоби для буксирування; укласти угоди з дорожніми організаціями на залучення техніки для розчищення доріг від снігових заметів.

16 2 01 2018