Робоча нарада

16 7 01 201816 січня виконуючий ообов’язки голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів нараду щодо відновення роботи лабораторії Кагарлицької районної ветеринарної медицини. Лабораторія обслуговує 49 населених пунктів району та місто Кагарлик.

Також 11 сільськогосподарських підприємств району займаються розведенням ВРХ та свиней.

Тому функціонування лабораторії має важливе для району значення, а її ліквідація матиме вкрай негативні наслідки. Адже зробить цілий район беззахисним від таких небезпечних захворювань як африканська чума, трихінельоз та інші. Участь в нараді взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, керівник апарату Кагарлицької райдержадміністрації Людмила Демиденко, керівники сільськогосподарських формувань району різних форм власності, працівники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та Кагарлицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області. За підсумками наради прийнято рішення щодо підготовки колективного звернення від імені сільськогосподарських та переробних підприємств району до Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту прав споживачів України та Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області щодо відновлення роботи ветеринарної лабораторії.

16 8 01 2018