Голову села Великі Пріцьки привітали з днем народження

17 20 01 201817 січня виконуючий обов’язки голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов привітали голову Великопріцьківської сільської ради Микитянського Олександра Артуровича з днем народження,

побажали йому міцного здоров'я, активної життєвої позиції, благополуччя та вручили вітальну адресу від голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, вітальну листівку від народного депутата Ярослава Москаленка та подарунок.

Також у ході візиту відвідали сільський музей, який налічує близько 5000 експонатів  з історії побуту населеного пункту та району. Екскурсію провела молодший науковий співробітник Великопріцьківського сільського краєзнавчого музею Надія Вегера-Предченко.

17 7 01 2018