Заходи з нагоди Дня Соборності України

22 3 01 201822 січня у великому залі адмінбудинку відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України за участю в.о.голови Кагарлицької райдержадміністрації Романа Коваленка, голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова, заступника голови Кагарлицької

райдержадміністрації Світлани Синюк, керівника апарату Кагарлицької райдержадміністрації Людмили Демиденко, секретаря Кагарлицької міської ради Любові Коваль, представників органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств, громадськості, ЗМІ.

У ході заходу відбулося покладання квітів до пам’ятників Т.Г.Шевченку та Героям Небесної Сотні. Хвилиною мовчання вшановано пам'ять всіх борців за незалежність України. Голова районної ради звернувся до присутніх з вітальним словом: «У цей день ми особливо повинні задумуватись над істиною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо – на Донбасі чи на Поліссі, Київщині чи Галичині – ми є українцями, нащадками лицарів Київської Русі й запорізьких козаків. Це усвідомлення, а також любов до рідної землі й земляків, насправді, важливіше за будь-які партійні уподобання й політичні розбіжності. В єдності – наша сила!». У ході заходу для присутніх звучали тематичні пісні у виконанні учнів школи мистецтв та учасників художньої самодіяльності району.

22 4 01 2018

22 5 01 2018

22 6 01 2018

Додаткова інформація