Засідання колегії райдержадміністрації

26 3 01 201826 січня виконуючий обов’язки голови Кагарлицької райдержадміністрації Роман Коваленко провів засідання колегії Кагарлицької районної державної адміністрації. Під час засідання розглядалися питання про роботу із зверненнями громадян в Кагарлицькій

райдержадміністрації за 2017 рік; звіт про діяльність закладів культури району у 2017 році; про стан надання субсидій населенню району на 2017-2018 рік та інші.

За результатами аналізу звернень громадян до Кагарлицької райдержадміністрації щодо покращення роботи спеціалізованих служб району з обслуговування автомобільних доріг місцевого значення та усного звернення члена колегії Олександра Широкоступа щодо забезпечення передачі коштів на обслуговування доріг місцевого значення до відповідних райДУ. У зв’язку з тим, що організація яка визнана переможцем тендеру на освоєння коштів для обслуговування доріг місцевого значення в межах Кагарлицького району не забезпечена спеціалізованою технікою та посипковими матеріалами для організації робіт в зимовий період колегією Кагарлицької райдержадміністрації прийнято рішення звернутися до голови Київської облдержадміністрації та служби автомобільних доріг у Київській області.