Апаратна нарада

29 2 01 201829 січня виконуючий обов’язки голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою. Під час наради розглядалися питання про роботу

ради ветеранів за 2017 рік; про роботу з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах за 2017 рік.

Крім того, обговорили стан захворюваності в районі за останній тиждень, стан криміногенної та надзвичайних ситуацій, про забезпечення медичних закладів району вакциною для профілактики кору та дифтерії. Також, за результатами наради в Київській обласній державній адміністрації, Роман Володимирович проінформував присутніх про формування в районі загонів територіальної оборони з охоронита оборониважливих об'єктіві комунікацій, матеріально-технічного забезпечення та проведення навчань зазначених підрозділів з метою покращення обороноздатності.