Виїзні наради

01 3 02 201801 лютого в селах Слобода та Халча відбулися виїзні наради за участю керівника апарату Кагарлицької районної державної адміністрації Людмили Демиденко, головного спеціаліста з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА Раїси Лучко, дільничних

інспекторів Кагарлицького відділення поліції Ігоря Дриня та Ігоря Бабата, сільських голів та жителів даних населених пунктів з питання вивчення криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку. На порядок денний були винесені питання щодо стану правопорядку та злочинності на території даних населених пунктів;оперативності реагування працівників поліції на правопорушення; інше. Також проведено анонімне анкетування серед місцевих жителів стосовно стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян в межах населених пунктів. Жителями піднімалися питання встановлення обмежувальних дорожніх знаків, освітлення вулиць населених пунктів та покращення роботи дорожніх служб району під час погіршення погодних умов. Розроблення та затвердження графіку прийому жителів району дільничними інспекторами, покращення маршрутного перевезення та проведення профілактичних заходів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.