Привітали юних спортсменів

02 3 02 2018Команда Кагарлицької районної дитячо-юнацької спортивної школи успішно виступила у Третьому мiжнародному зимовому фестивалi футболу «KovelCupTime» серед команд 2009-2010 р.н., який проходив у Ковелі Волинської областi з 26 по 29 сiчня. Успішний виступ на міжнародному турнірі юних футболістів з Кагарлика був високо оцінений організаторами змагань.

Окрім призового третього місця та відзнаки кращого бомбардира наші земляки привезли до Кагарлика ще одну нагороду. Кращим тренером “Kovel Cup TIME” визнано тренера Кагарлицької ДЮСШ Романа Сиридченка.

З нагоди цієї події в приміщенні адмінбудинку юних спортсменів та їх батьків привітали керівництво району та міста. З вітальними словами до присутніх звернулися в.о. голови Кагарлицької райдержадміністрації Роман Коваленко, голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлана Синюк, Кагарлицький міський      голова Олександр Панюта, секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль, начальник відділу освіти райдержадміністрації Надія Омельченко, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Кукош. Юним спортсменам вручили подарунки та організовано поїздку на черговий тур чемпіонату України (екстра ліги) з футзалу, за участю команди «ХІТ» м.Київ, який відбудеться в спортивному комплексі ЦСК на початку березня. Від Кагарлицької міської ради вручено грошовий сертифікат для розвитку та потреб Кагарлицької районної ДЮСШ. Також спільною Подякою районної ради та райдержадміністрації відзначено директора Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицька районна дитячо-юнацька спортивна школа» Свиридченка Романа Михайловича за багаторічну працю, досягнення значних успіхів у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в районі та з нагоди успішного виступу на третьому зимовому фестивалі футболу“KovelCupTIME”.

02 02 2018

02 2 02 2018