Освячення новозбудованого храму в с. Зелений Яр

03 02 201803 лютого у селі Зелений Яр відбулось урочисте відкриття та освячення новозбудованого храму названого на честь Апостола і Євангеліста Святого Іоана Богослова. На урочисту подію завітали в.о. голови райдержадміністрації Роман Коваленко, заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлана Синюк, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, директор ПОСП «Дніпро» Анатолій Ворона, Зеленоярівський сільський голова Ольга Бевза, митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин, протоієрей Кагарлицького благочиння Василь Синюк разом із священниками району.

Храм збудований з дерева, будівництво тривало близько року. Споруда зводилась за сприяння та кошти директора сільськогосподарського підприємства ПОСП «Дніпро» Ворони Анатолія Петровича, який зумів організувати будівельні роботи. Уже сьогодні церква стала не лише духовним центром, але й окрасою села.

Святкову літургію очолив митрополит Білоцерківський та Богуславський Августин, по закінченню якої вручив церковні нагороди усім причетним до будівництва церкви. Орденом УПЦ святого великомученика Георгія Побєдоносця нагороджено Ворону Анатолія Петровича, директора ПОСП «Дніпро», Орденом Святителя Петра Могили відзначено Миколу Ломаку, Грамотою Блаженнішого митрополита Онуфрія відзначено голову села Зелений Яр Ольгу Бевзу, Грамотами митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина відзначено Олександра Косяка та інших учасників спорудження храму.

03 02 2018 203 02 2018 303 02 2018 403 02 2018 503 02 2018 6