Апаратна нарада

12 02 201812 лютого виконуючий обов’язки голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про роботу координаційного центру допомоги учасникам АТО за 2017 рік; про роботу Комунального підприємства «Трудовий архів Кагарлицького району» за 2017 рік; про роботу із зверненнями громадян у секторі економічного розвитку та торгівлі Кагарлицької райдержадміністрації».

Крім того, обговорили стан криміногенної та надзвичайних ситуацій, підготовку до весняного призову молоді на військову службу, стан захворюваності на ГРВІ за минулий тиждень та забезпеченість ліками, стан проходження медичних оглядів учнів навчальних закладів району.

Також в.о. голови Кагарлицької райдержадміністрації Роман Коваленко представив присутнім новопризначеного начальника Кагарлицького відділення Обухівського відділу Національної поліції України, полковника поліції Небабу Ігора Васильовича.

12 02 2018 2