До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 02 201815 лютого у Кагарлицькому міському парку відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Під час заходу було покладено квіти та вінки до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та вшановано хвилиною мовчання загиблих учасників бойових дій.

Перед присутніми виступили голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, перший заступник Кагарлицького міського голови Олег Пурій та заступник голови громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану» Кагарлицького району Олександр Зінченко.

У ході заходу відбулося нагородження воїнів-афганців спільними Подяками Кагарлицької районної державної адміністрації та Кагарлицької районної ради, Подяками Кагарлицького міського голови та вручені подарунки.

Настоятель Кагарлицького Свято-Троїцького храму о. Василь Синюк відслужив заупокійну літію за загиблими воїнами-інтернаціоналістами.

15 02 2018 2

15 02 2018 315 02 2018 4