Виїзні наради з вивчення криміногенної ситуації

15 02 2018 515 лютого в селах Зікрачі та Расавка відбулися виїзні наради за участю заступника голови Кагарлицької районної ради Олега Волошина, головного спеціаліста з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА Раїси Лучко, дільничного інспектору Кагарлицького відділення поліції Ігоря Бабата, сільських голів та жителів даних населених пунктів з питання вивчення криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку.

На порядок денний були винесені питання щодо стану правопорядку та злочинності на території даних населених пунктів; оперативності реагування працівників поліції на правопорушення; інше. Дільничний інспектор Ігор Бабат прозвітував про роботу за минулий рік, проінформував жителів сіл щодо графіку прийому та нагадав номери телефонів, за якими необхідно звертатися в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Жителями піднімалися питання розчистки доріг під час погіршення погодних умов, встановлення камер зовнішнього відеоспостереження, ін.

Також проведено анонімне анкетування серед місцевих жителів стосовно стану забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян в межах населених пунктів.

15 02 2018 615 02 2018 715 02 2018 8