Мітинг-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні

20 02 2018Указом Президента встановлене щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Події, що відбувалися в серці нашої держави взимку 2013-2014 років, мабуть, залишаться назавжди в серці кожного з нас. Перш за все, вони будуть нагадувати нам про те, що ми можемо змінити хід історії цілої держави, як змінила її Революція Гідності.

Ці події увійдуть до історії не завдяки зміні влади в Україні, до якої вони призвели, а завдяки подвигу Героїв Небесної Сотні, котрі не пожаліли найдорожчого – життя заради надії на світле майбутнє.

20 лютого біля пам'ятника Героїв Небесної Сотні в м. Кагарлик відбувся мітинг з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні за участю керівництва району і міста, громадськості. До підніжжя пам’ятного знаку учасники мітингу-реквієму у скорботі поклали квіти. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих учасників революції Гідності.

Перед присутніми виступили голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, перший заступник Кагарлицького міського голови Олег Пурій.

Поминальну літію за загиблими за незалежність і свободу України відслужили священнослужителі Кагарлицького району УПЦ Київського патріархату.

20 02 2018 220 02 2018 320 02 2018 420 02 2018 520 02 2018 6