Апаратна нарада

05 03 201805 березня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 22.03.2017 року «Про затвердження регіонального плану інформування населення про отримання пільг, соціальних виплат та соціального забезпечення на 2017 рік»; про зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури району.

Крім того, обговорили стан розчищення доріг від снігу, стан криміногенної та надзвичайних ситуацій, дотримання температурного режиму в закладах медицини, стан виконання урядової програми «Доступні ліки», залучення на контракту службу в ЗСУ, ін.