Апаратна нарада

02 04 201802 квітня виконуючий обов’язки голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським головою про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації; про роботу Кагарлицького центру зайнятості за І квартал 2018 року; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

У своєму виступі головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицького району» Інна Карапіра повідомила, що з 02 квітня розпочалася кампанія підписання з лікарем декларацій на медичне обслуговування. На даний час в поліклініці для ознайомлення розміщені резюме лікарів, які мають право підписувати декларації та підготовлені зразки декларацій. Для укладання договору необхідно мати з собою паспорт, податковий номер (та їх сканкопії) і мобільний телефон. Якщо декларація укладається з педіатром або сімейним лікарем для дитини, необхідно ще свідоцтво про народження дитини. Також підготовлена інформація про лікарів сільських амбулаторій, яка буде доведена до відома жителів сіл та готується графік виїздів лікарів в населені пункти для підписання декларацій.