Брифінг щодо призову громадян на строкову службу

03 04 2018 403 квітня у приміщенні Кагарлицького районного військового комісаріату відбувся брифінг щодо призову громадян на строкову службу весною 2018 року. Участь в брифінгу взяли заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, члени призовної комісії та призовники.

По закінченню брифінгу відбулось засідання призовної комісії, під час якого розглянуто справи призовників, які пройшли медичний огляд та придатні до проходження військової служби. Члени комісії знайомились та слухали кожного призовника, його запитання, претензії та побажання. У свою чергу кожен призовник особисто відповів, що має бажання проходити військову службу та виконати свій громадянський обов’язок.

03 04 2018 503 04 2018 6