Вручення нагороди "Почесний громадянин Кагарлицького району"

04 04 2018 404 квітня в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов привітали з 60-річчям та вручили посвідчення і нагрудний знак "Почесний громадянин Кагарлицького району" депутату Кагарлицької районної ради Шевченку Івану Олександровичу.

Керівники району привітали Івана Олександровича з ювілейним днем народження, який він відзначив 1 квітня та почесною нагородою, подякували за невтомну працю на благо громади району та побажали міцного здоров'я, благополуччя, натхнення та подальших професійних звершень.

До привітань також приєдналися заступник голови Кагарлицької районної ради Олег Волошин, керівник апарату Кагарлицької райдержадміністрації Людмила Демиденко та депутат Кагарлицької районної ради Олександр Широкоступ.

04 04 2018 5