Апаратна нарада

10 04 2018 1410 квітня голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко провів розширену апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, міським та сільськими головами про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної, районної державних адміністрації та плану роботи райдержадміністрації;

10 04 2018 16звіт про роботу фахівця із соціальної роботи Кагарлицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Великоприцьківській, Кузьминецькій та Демівщинській сільських радах; про план оптимізації закладів освіти району на 2018 рік; про роботу із зверненнями громадян в Кузьминецькій сільській раді; про роботу адміністративних комісій станом на 01.04.2018 року при виконавчих комітетах Кузьминецької та Леонівської сільських рад; про впровадження медичної реформи в Кагарлицькому районі.

Щодо питання медичної реформи було обговорено Наказ МОЗ України від 19.03.2018 р. №504 «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги» та Наказ МОЗ України від 19.03.2018 р. №503 «Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу». Зокрема, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кагарлицького району» Інна Карапіра довела до відома основні положення даних наказів та відповіла на питання присутніх.

Крім того, на початку апаратної наради голова Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко та голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов привітали голову Мирівської сільської ради Шевчука Сергія Володимировича з днем народження, побажали здоров’я, добра, благополуччя, невичерпної наснаги і життєвих перемог та передали вітання від голови облдержадміністрації Олександра Горгана, вручивши вітальну адресу та квіти.

10 04 2018 15