Про проведення Всеукраїнського молодіжного форуму „Саміт проактивних „Б.У.М.” – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй”

12 04 2018З 02 по 04 травня 2018 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум „Саміт проактивних „Б.У.М.” – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй”.

Організаторами Форуму є Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Київською обласною державною адміністрацією за підтримки програми USAID„Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).

Учасниками Форуму будуть близько 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України.

Програма заходу поєднує в собі три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких на молодь чекають лекції, панельні дискусії та воркшопи від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо. Саміт надасть можливість учасникам не тільки здобути нові знання, але й завести знайомства з ініціативною молоддю з інших міст та сіл і разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях.

Захід буде проходити з 02 по 04 травня 2018 року в Пущі-Водиці, на базі міжнародного дитячого центру «Артек».

Для участі в Саміті необхідно до 15 квітня 2018 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/CQlIRAQz6vuTcZgb2

Інформацію про Форум можна знайти тут: https://www.facebook.com/events/215674982348310/

Додаткова інформація