Громадські слухання

12 04 2018 412 квітня у міському будинку культури відбулися громадські слухання з питань вивчення криміногенної ситуації, дотримання законодавства та забезпечення охорони громадського порядку на території Кагарлицької міської ради.

В громадських слуханнях участь взяли голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, начальник Кагарлицького відділення Обухівського відділу Національної поліції України Ігор Небаба, перший заступник керівника Кагарлицької місцевої прокуратури Дмитро Котелевець, керівники установ та організацій району, громадськість.

У ході слухань начальник Кагарлицького відділення поліції Ігор Небаба прозвітував про роботу за І квартал 2018 року, зокрема про стан правопорядку та злочинності на території міста та окреслив проблемні питання, а саме недостатню матеріально-технічну забезпеченість та неукомплектованість штату районного відділення поліції.

Крім того, керівник поліції підкреслив позитивний результат від прийнятого рішення міської ради щодо обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території м. Кагарлика в нічний час з 23.00 до 09.00 години (рішення сесії Кагарлицької міської ради від 01.03.2018 року №370–XXХVІІІ–VII) та встановлення в місті камер зовнішнього відео спостереження. На даний час по місту встановлено 63 камери, але разом з тим є необхідність покращення якості відеокамер, що дасть змогу ідентифікувати обличчя та розпізнавати номерні знаки транспортних засобів.

Також, під час слухань виступив прокурор місцевої прокуратури Дмитро Котелевець, який вніс пропозицію щодо спільних з поліцією перевірок закладів в районі на предмет виявлення фактів незаконної організації грального бізнесу.

12 04 2018 512 04 2018 612 04 2018 7